Sąmoningas kvėpavimas verslui

Sąmoningas kvėpavimas – įrankis sumažinti stresą bei nuovargį darbe

Norint pasiekti rezultatų komandoje, būtinas ne tik tikslingai suplanuotų greitas užduočių vykdymas, bet ir visapusiška žmogaus sveikata.

Didžiausius rezultatus pasiekti gali emociškai sveiki ir pailsėję žmonės. Tuo tarpu, retas susirūpina, kad savaime susiformuojantys stresas bei įtampa darbe, neigiamai veikia žmogaus psichinę, emocinę ir mentalinę būsenas. Ilgainiui krinta darbingumas ir motyvacija, nes pradedama jausti nerimą, baimę, nepasitikėjimą savimi, gali atsirasti dėmesio koncentracijos problemų, blogėja atmintis, atsiranda didesnis dirglumas, mažėja motyvacija siekti tikslų.

Kaip sąmoningas kvėpavimas gali padėti sustabilizuoti būklę?

Dažniausiai žmogus kvėpuoja nesąmoningai, nesusimąstydamas, priimdamas šį procesą lyg savaime suprantamą ir nesureikšmindamas jo. Tačiau reakcija į pokyčius, stresą, skausmą ar net malonumą veikia kvėpavimą automatiškai ir tuo pačiu atsiliepia sveikatai, savijautai, darbingumui ir santykiuose su kitais žmonėmis. Todėl nepilnas, paviršutiniškas kvėpavimo įprotis yra pagrindinė daugelio sveikatos sutrikimų priežastis.

Susitikimo metu mokysimės sąmoningo kvėpavimo metodų, kuriuos darbuotojai vėliau gebės patys atlikti net darbo vietoje.

Tikiu, kad susitikimo metu įgytos praktinės žinios gali virsti kasdienio malonaus ritualo dalimi, kuris ilgainiui leis pasiekti daugiau:
• padidinti darbingumą, dėmesingumą, koncentraciją, sąmoningumą;
• įveikti įtampas, stresą, koreguoti požiūri į sudėtingas konfliktines situacijas;
• pagerinti gebėjimą klausytis, efektyviai komunikuoti;
• sustabilizuoti emocinę, psichinę būsenas;
• išsaugoti vidinę ramybę bei pusiausvyrą, bet kokiomis aplinkybėmis.

Daugiau apie sąmoningą kvėpavimą >>

Norite išbandyti praktiką savo įmonėje?