Sąmoningas kvėpavimas

Kvėpavimas – tavo prigimtinė teisė. Naudokis ja sąmoningai…

Sąmoningo kvėpavimo praktika – tai efektyvi ir moderni metodika, padedanti žmonėms tobulėti, palaikyti gerą sveikatą ir atskleisti savo potencialą.

Darbo su kvėpavimo (angl. „Breathwork“) pagrindas yra paprasti kontroliuojamo kvėpavimo pratimai, kurių giluminis poveikis pasireiškia fiziniame, emociniame, mentaliniame ir dvasiniame lygmenyse, todėl efektyviai skatina asmeninę transformaciją.

Automatinio kvėpavimo, kaip fizinio proceso, transformavimas į sąmoningą, fokusuotą ir tikslingą veiksmą turi labai daug naudos.

Kaip pasireiškia nuolatinė sąmoningo kvėpavimo praktika?

Kai sąmoningo kvėpavimo praktika tampa kasdiene žmogaus gyvenimo dalimi yra įgyjamas ypač galingas įrankis, kuris palaiko sveikatą ir atveria asmeninį autentiškumą.

Mes negalime pakeisti senos būsenos, jeigu taikome tuos pačius metodus, įpročius. Mes turime visų pirmą pakeisti savo elgesio modelį ir tik tada tikėtis, kad pasikeis būsena. Čia sąmoningas kvėpavimas ir yra tas galingas įrankis, kurio pagalba tinkamai, kasdien praktikuojantis, galime išsiugdyti ne tik tinkamus kvėpavimo įpročius, bet ir išmokti kontroliuoti savo reakcijas, emocijas, mintis, pasiruošti svarbiems savo gyvenimo įvykiams ir pokyčių metu išlikti žvaliais, energingais, dėmesingais, atsipalaidavusias bei džiugiais.

Kam padeda sąmoningas kvėpavimas ir ką gydo keturiuose lygmenyse:

Emociniame:
• padeda atsiverti, pajausti ir paleisti emocinius blokus, baimes, nerimą, skausmą, pyktį, pavydą, emocinius sukrėtimus.
• padeda pasijusti saugiais tada, kai esame labiausiai pažeidžiami.

Mentaliniame:
• keičia senus mąstymo ir elgesio šablonus naujais, kurie padeda ir pagerina gyvenimo kokybę;
• ugdo mokėjimą klausytis, efektyviai komunikuoti, dėmesingumo, koncentracijos, sąmoningumo.

Fiziniame:
• reguliuoja nervų sistemas, todėl gerėja miego kokybė, atmintis, koncentracija ir energijos lygiai;
• pagerina deguonies įsisavinimą ląstelėse, todėl daug greičiau organizmas šalina toksinus ir mažina uždegiminius procesus;
• padeda atstatyti sveikatą turintiems astmą, jaučiantiems nerimą, chronišką nuovargį, kenčiantiems skausmą, nemigą, galvos skausmą, turintiems aukštą arba žemą kraujo spaudimą, turintiems antsvorio, kenčiantiems depresiją, alergijas arba sergantiems autoimuninėmis ligomis.

Dvasinis:
• moko žmogų atskleisti savo vidines, neišnaudotas galimybes;
• generuoja autentišką žmogaus energiją;
• padeda jaustis taikoje ir pilnatvėje su pačiu savimi bei aplinka, pasauliu, visata.

Paversk sąmoningą kvėpavimą įpročiu…

Geriausias būdas pasiekti rezultatų - reguliarių individualių sesijų metu: