Skausmas menstruacijų metu

Aš taip pat esu moteris, kuri eidama sąmoningumo keliu, vis dažniau atrandu, kokia svarbi yra man sveikatos sąvoka. Man sveikata yra harmonija, lyg tobulai derantis orkestras.

Menstruacijos

Tema tabu? Tema apipinta mitais, keistu viduramžišku požiūriu, baimėmis, gėdomis ir kaltėmis? Tema, kuri garsiai neaptarinėjama, lyg būtų nešvari, negera, nederama? Kokia ji tau?

Man irgi ši tema buvo „nelabai”, tokia, apie kurią labiau norisi nutylėti, nei aptarinėti. Dabar jau žinau, suvokiau ir išjaučiau, kad ši tema yra labai svarbi, itin svarbi, nes tai tiesiogiai susiję su moters sveikata ir moteriškumo sąvoka, jos esme.

Ši tema yra kiekvienos sveikos, pilnavertės moters tema. Ir aš kviečiu ne tik kalbėtis, bet ir norėti suprasti priežastis ir veikti, kad jos išnyktų.

Patikėkit, tai įmanoma!

Ši tema ir visos kitos, kurios apima moters sveikatą yra ypač svarbios. Nes mes moterys esam svarbios ir vertos tiesos apie save. Kalbėti apie menstruacinius skausmus yra būtina, nes po skausmu slepiasi svarbi kūno žinutė. 💃

KODĖL? Dažnai šie skausmai atsiranda dėl užspaustų emocijų, kurios susijusios su moteriškumo sąvoka, suvaržymų prote, įsitikinimų vyrų ir moterų temomis, streso, nuolatinio bėgimo ir nerimo, nuo įtampos, kuri suveržia ir sukausto dubenį lyg žnyplės.

KUO GALIU PADĖTI SAU? Pirmoji pagalba sau galėtų būti išmokti atsipalaiduoti, atpalaiduoti dubens sritį, išmokti sąmoningai kvėpuoti, nes kvėpavimas padeda beveik visais atvejais, terapinių eterinių aliejų naudojimas, žolelių arbatų panaudojimas.

Mes moterys, mano manymu, turim išmokti prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir pradėti žiūrėti į savo kūnus ne kaip į laikinus namus, bet kaip į tobulą karalystę sau!

AŠ RENKUOSI

Mano įrankiai, kurie padėjo pakeisti požiūrį, sumažinti skausmus menstruacijų metu, palaikyti gerą nuotaiką šiuo periodu ir gerbti savo, kaip moters išskirtinumą, yra reguliarus sąmoningo kvėpavimo praktikavimas, „Mandala šokio” terapija, kuri ypatingai efektyviai veikia moters sveikatą ir terapiniai eteriniai aliejai.